Mieszkanie, ul. Złoty Potok
Złoty Potok, Głuchów, mazowieckie
- 410 100 zł
- 49,70 m²
- 8 251,51 zł/m²
Biuro Sprzedaży
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Złoty Potok
Złoty Potok, Głuchów, mazowieckie
zaktualizowane:
27 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Złoty Potok
Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026
410 100 zł 49,70 m² 8 251,51 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/1
3
2027
przynależne na terenie ogrodzonym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 410 100 zł (8 251,51 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Głuchów)
- Dostępne: grudzień 2027
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 49,70 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2027
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/1, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek 90 m²
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: własne, gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 1 kWh/m² na rok; końcową (EK): 1 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 1 kWh/m² na rok
- wielkość emisji CO₂ (ECO2): 1 t CO₂/m² na rok
- udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 1 %
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: James House, zaktualizowane: 27.04.2026
- numer ogłoszenia: OSIEDLE GŁUCHÓW IV 2.1
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Złoty Potok, Głuchów, Grójec, grójecki, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, łąka, las